HAKKIMIZDA

Firmamız 1998 yılından buyana alüminyum basınçlı döküm kalıp ve parça üretimi konusunda birçok sektöre hizmet vermektedir. Alüminyum parça ihtiyacı olan aydınlatma, elektromekanik, ısıtma-soğutma, otomotiv, mobilya sektörleri çalıştığımız ana sektörler arasındadır. Üretimlerimizin büyük bölümü Avrupa’ya ihraç edilmekte olup, iç piyasada da güçlü ve saygın firmaların alüminyum kalıp ve parça ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Alüminyum konusunda uzmanlaşan firmamız, üretimlerini deneyimli mühendislerin bilgileri ve bilgisayar destekli üretim programları kullanarak yapmaktadır. Üretilecek alüminyum parçanın kalıp tasarım ve imalatı, basınçlı dökümü, gerekli talaşlı imalatı ve elektrostatik toz boya gibi yüzey işlemleri, büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Kalıp imalatlarımızda ve parça işlemelerimizde modern CNC tezgâhlar ve programlar kullanılarak teknolojiden maksimum fayda sağlanmaktadır. Dökümde kullanılan alüminyum alaşımları ihtiyaca göre tayin edilmekte ve tüm proses sürecinde düzenli kontrolleri gerçekleştirilmektedir.

Astoral olarak ürünlerimizin tasarımı, kalıplarının üretimi, ürünlerin dökümü ve sizlere ulaşana kadar gerçekleşen tüm üretim prosesleri kendi bünyemizde gerçekleşmekte, dolayısı ile sizlere daha hızlı ve esnek hizmet verme imkânı sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine dayalı kalite anlayışımız ISO 9000 kalite sistemi ile tescillenmiştir. Uzun yıllara dayalı tecrübelerimize ve birikimlerimize dayanarak ASTORAL markası altında alüminyum bahçe çitleri, bahçe aydınlatması ve alüminyum masa ayakları, alüminyum sandalye, masa tablaları üretimi yapmaktayız. Tüm ürünlerimizin ortak paydası kendi ana faaliyet konumuz olan alüminyum parçalar olup bu konuda ki avantajlarımızı müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Yüksek korozyon dayanımı, yüksek mekanik özellikleri ve tamamen geri dönüştürülebilir bir metal olması alüminyumu günümüzdeki modern hayatımızın doğa dostu bir parçası haline getirmektedir. Alüminyumu; günlük yaşantımızın keyif veren bir parçası haline getirmeyi hedefleyen firmamız, sahip olduğu estetik anlayışını alüminyumun üstün özellikleri ile birleştirerek sürdürülebilir modern bir yaşam tarzı yaratmayı hedeflemektedir.